Kto je Milan Marko

Tak, ako každý mladý človek, aj ja som sa „učil“ už od záklanej školy nemecký a anglický jazyk. Ale každý dobre vie, aká bola úreveň učenia jazykov v 90-tich rokoch. Ak k tomu pridáme fakt, že som technický typ a teda absolútny antitalent na jazyky, niet divu, že ešte v mojich 21 rokoch sa som nevedel po anglicky, alebo po nemecky ani len pozdraviť.

V 21 rokoch som sa náhodne dostal do Berlína ako Erazmus študent a za expresných 10 mesiacov som sa mojou metódou naučil plynule po nemecky. Túto metódu som ešte vylepšil a použil pri učení anglického, ruského a španielskeho jazyka. Anglický jazyk som sa v 2005 roku naučil za necelé 4 mesiace.

V 2012 som sa takto načil ruský jazyk. To mi trvalo asi rok a to len kvôli krilike, ktorú ani doteraz poriadne neovládam. Takže všetko išlo iba na audio-vizuálnej metóde. Okrem toho sa rozumiem aj Ukrajinsky.

V 2019 roku som sa týmto prevratným systémom naučil plynule španielsky jazyk.

Niet teda najmenších pochýb, že tento systém funguje. Nie je to možno najlepší, alebo najrýchlejší spôsob, ale je to určite najjedoduchšia metóda, ako sa učiť cudzie jazyky. Ale čo je najdôležitejšie, že sa takto naučí jazyk skutočne každý, bez ohľadu na vek a jazykové predpoklady. Ja sám mám tie predpoklady, ako technický typ, určite najhoršie.

Ak som to dokázal ja, absolútny jazykový antitalent, s istotou to dokážeš aj ty. Obrovské plus tejto metódy je, že sa pri nej neučíš len jazyk a ako komunikovať, ale sa budeš učiť aj mentalitu a myslenie angličanov, američanov a západných európanov, s ktorými sa budeš baviť po anglicky. Som toho názoru, že jazyk sa nikdy nedá naučiť, pokiaľ nepochopíš mentalitu ľudí, ktorí ním hovoria.

Pusti sa do učenia Angličtiny ešte dnes a pozri si prvé bezplatné lekcie môjho onlinekurzu Vizálna Angličtina.

Milan Marko

Ako som sa jednoducho naučil anglický jazyk a ako to dokážete aj Vy.

Zaregistrujte sa do krátkeho bezplatného onlinekurzu Vizuálna Angličtina a začnite sa učiť  ešte dnes !!!

KRSTNÉ MENO:

VÁŠ EMAIL: